Toggle navigation
Sign In
NSC Youth Indoor Soccer League
23-24 Session II
Event Info
Calendar Feed
Print Schedule
09 Academy 2 Tonka United
#1 Seed B11U Gold
#1 Seed B13U
#1 Seed G13/14U Gold
#1 Seed G13/14U Silver
#1 Seed G15U
#1 Seed Girls HS
2010 Academy Carolina
2015 Boys EDT2
2015 Girls TCR EDT3
#2 Seed B11U Gold
#2 Seed B13U
#2 Seed G13/14U Gold
#2 Seed G13/14U Silver
#2 Seed G15U
#2 Seed Girls HS
#3 Seed B11U Gold
#3 Seed B13U
#3 Seed G13/14U Gold
#3 Seed G13/14U Silver
#3 Seed G15U
#3 Seed Girls HS
#4 Seed B11U Gold
#4 Seed B13U
#4 Seed G13/14U Gold
#4 Seed G13/14U Silver
#4 Seed G15U
#4 Seed Girls HS
#5 Seed B11U Gold
#5 Seed Girls HS
#6 Seed B11U Gold
#6 Seed Girls HS
#7 Seed B11U Gold
#7 Seed Girls HS
#8 Seed Girls HS
Cambridge - Isanti
Centennial 13 Boys Black
Centennial Girls Black
Centennial SC
Centennial SC GU13 Black
Centennial U12 Black
Centennial U13Boys
Dale FC
D-O-F Okocha
D-O-F Titi Henry
Ed Hope Academy
Ed Hope Academy
En Fuego
Fire SC 08
Fire SC 1213
Granite City Thunder
Internationals 2010
Kizen SA U14
Kizen SA U9
Lakes United 2010 Boys
Lakes United 2010 Girls
Liverpool FC
Loser Semi #1 B11U Gold
Loser Semi #1 B13U
Loser Semi #1 G13/14U Gold
Loser Semi #1 G13/14U Silver
Loser Semi #1 G15U
Loser Semi #2 B11U Gold
Loser Semi #2 B13U
Loser Semi #2 G13/14U Gold
Loser Semi #2 G13/14U Silver
Loser Semi #2 G15U
LUFC Boys 0708 Academy
LUFC Boys 0708 Academy 2
Mahtomedi U18 Boys Voight
Manitou 09 Boys Orange 2
Manitou FC 12B Orange 2
Manitou FC 2008 Orange 2
Manitou FC 2011 Girls
Manitou FC 2013 Orange 2
Manitou FC 2013 Orange 2
Manitou FC GU18 Black
Manitou FC GU18 Orange
Manitou FC U14 Boys Black
Mankon United 2011
Maplebrook 2009 Girls
Maplebrook 2010 - Kowsari
MFC Girls 2013 Orange 1
Minneapolis United 2012
MTA U11G Pre-ECNL
North East United
North East United
North United 2013 Gold
North United Boys 09
North United Boys U9
North United SC
North United Soccer Club
North United U9 Girls
NSSA Black
NU 0605 Boys Platinum
NUSC 2014 Boys Platinum
Park Valley 06 Girls
Park Valley United U15
Skills FC 2014
Skills FC 2015
SSA U12 Abdul
SSA U910 Gaid
Strikers Sports A. - Lower
Strikers Sports A. - Upper
Supreme U9/10
TC Fire 2010
TCR 11G NPL
TC Rush 12G EDT 2
TC Rush 13B Academy
TC Rush 13G
TC Rush 2013G EDT3
TC Rush 2014G
U11 Boys Junior Champions
U15 Girls Platinum
U17 Boys Gold TCSL
Water FC
Winner Semi #1 B11U Gold
Winner Semi #1 B13U
Winner Semi #1 G13/14U Gold
Winner Semi #1 G13/14U Silver
Winner Semi #1 G15U
Winner Semi #2 B11U Gold
Winner Semi #2 B13U
Winner Semi #2 G13/14U Gold
Winner Semi #2 G13/14U Silver
Winner Semi #2 G15U
WWFC 2010B
Boys 15U/16U
Boys HS Gold
Girls 11U
Girls HS
Boys 13U
Boys HS
Girls 15U
Boys 9/10U Gold
Boys 9/10U Silver
Boys 11U
Boys 11U Silver
Boys 12U
Boys 14U
Girls 13/14U Gold
Girls 13/14U Silver
Sports Hall A
Sports Hall B
Sports Hall C
Standings
Past matches
×
Past games are hidden.
Show them?
Load slice
Load full schedule
Share
Scan to view online
leaguelobster.com/1517581/
×
Alert Form
Add an alert, announcement or message anywhere in your schedule.
×
Close
Choose print options
How would you like to print your schedule?
With standings
No standings
Paper standings / tally table
Font size:
%
Spacing:
Print
×
Short URL
Copy and share the schedule link below:
leaguelobster.com/1517581/
×
Contact organizers